World Business Class koltuk

Yükseltmeler hakkında her şey

Business Class’ımızın lüks ve rahatlığını mı seviyorsunuz? Kendinize bir üst sınıfta seyahat hediye edin! Lounge erişimi, lüks ve geniş bir koltuk, kişiye özel hizmet ve özel bir yemek deneyiminin keyfini çıkarın. Uçuşunuz ister kıtalararası ister Avrupa içinde olsun Business Class’a yükseltmek için birçok yol var.

Yükseltme nedir?

Economy Class biletinizi Business Class ile değiştirdiğinize biz buna yükseltme deriz.

Müsait koltuk varsa yükseltmeyi ya check-in’den önce ya da check-in sırasında çevrim dışı olarak satın alabilirsiniz. Bazı durumlarda size check-in sırasında çevrim içi son dakika ücretli yükseltme seçeneği sunabiliriz. Yükseltme her uçuş segmenti için sunulabilir - tüm yolculuk için değil. Zaman zaman bu seçenek indirimli olarak sunulur. Bu yükseltmeyi indirimli olarak alırsanız, kazandığınız Mil Puanı ve XP, asıl rezervasyon onay e-postanızda belirtilen ile aynı olacaktır.

Tabii ki, uçuşunuzu biraz daha özel kılmak için diğer seçeneklerimiz de mevcut. Eğer yükseltme istemiyorsanız ancak uçuşunuza daha çok rahatlık katmak istiyorsanız birkaç koltuk seçeneğimiz var. KLM uçuşlarındaki standart koltuklardan daha geniş ayak uzatma bölümü olan ve daha çok yatabilen birkaç Economy Class koltuk sunuyoruz. Bunlar ücretli olarak rezerve edilebilir. Tüm bu koltuklar Yolculuğum bölümünden veya online check-in sırasında veya havalimanında satın alınabilir (uçuşunuzda mevcutsa).

Ne zaman yükseltme yapabilirim?

Bilet rezervasyonunuzu yaptığınız andan itibaren check-in’e kadar KLM Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak veya Yolculuğum bölümünden Business Class’a yükseltme yapabilirsiniz (çoğu uçuş için). Check-in’iniz kalkış vaktinizden 30 saat önce başlar (Birleşik Devletler’den veya buraya uçarken, 24 saat önce).
 
Check-in başladığında ancak son dakika ücretli yükseltme teklifi alırsanız veya çevrim dışı metotlarımızla (mevcutsa) yükseltme yapabilirsiniz.
 
Eğer mevcutsa ekstra seçeneklerimizi (daha fazla ayak uzatma bölümü vb.) bilet rezervasyonunuzu yaptığınız andan uçağınız kalktığı ana kadar, telefon ile, Yolculuğum bölümü üzerinden veya havalimanında alabilirsiniz.

Nasıl yükseltme yapabilirim?

Business Class’a hem çevrim içi hem de çevrim dışı yükseltme yapabilirsiniz. Bir yükseltme satın alırken yükseltmenin fiyatı gösterilecektir.

Nerede yükseltme yapabilirim?

Check-in’den önce Yolculuğum bölümü üzerinden çevrim içi yükseltme yapabilirsiniz. Check-in sırasında KLM.com veya Airfrance.com veya KLM veya Air France uygulaması üzerinden yükseltme satın alabilirsiniz. Çevrim dışı yükseltmeler havalimanında bir temsilci veya kiosk aracılığıyla, KLM Müşteri İletişim Merkezi üzerinden telefonla, uçakta veya lounge’larda alınabilir (mevcutsa).

Şunlar hakkında daha fazlasını bilmek isteyebilirsiniz..