Economy comfort koltuğu Avrupa

Avrupa uçuşlarında Economy Comfort koltuk

Uçuşunuzda kendinize konfor ile ödüllendirin ve bir Economy Comfort koltuğu seçin. Daha fazla ayak uzatma bölümü ve ekstra koltuk yatırma ile bu Economy Class koltuğun farkını hissedin. Bacaklarınızı biraz daha esnetebilin ve uçaktan daha hızlı inin. Çoğu uçakta koltukta priz bulunmaktadır ve ihtiyaçlarınıza göre ergonomik olarak tasarlanmıştır. Dahası, bu bölge Economy Class’ın ön tarafında yer almaktadır, böylece varışta ilk yola koyulanlardan biri siz olursunuz. Bu özellikle sadece el bagajı ile seyahat ediyorsanız ve varış noktanıza gitmek için bir aceleniz varsa işinize yarayabilir. Economy Comfort bölgesindeki hizmet Economy Class’taki ile aynıdır.

Özellikler

  • Standart Economy’den 5 cm (2 inç) daha fazla ayak uzatma bölümü
  • Standart Economy’den 4-5 cm (1,5-2 inç) daha fazla koltuk yatırma
  • Ergonomik tasarım
  • Economy Class’ın önündeki koltuklar
  • Çoğu uçakta koltukta priz
Bu koltuğu alın

Favori koltuğunuzu ayırtın

Economy Comfort bölgesindeki koltuğunuzu KLM uçuşunuzun rezervasyonunu yaparken ayırtabilirsiniz. Ayrıca Economy Comfort rezervasyonunuzu yapmak için Yolculuğum bölümünde oturum açabilirsiniz. Her uçuşta, Economy Comfort bölgesinde sadece sınırlı sayıda koltuk bulunmaktadır. Bu yüzden eğer bir Economy Comfort koltukta oturacağınızdan ya da birlikte seyahat ettiğiniz kişiyle birlikte oturacağınızdan emin olmak istiyorsanız bu ayarlamayı yapmak için çok geç kalmayın.
Economy Comfort koltuğu Avrupa
ekstra ayak uzatma bölümü

Flying Blue avantajları

Eğer Flying Blue Platinum üyesiyseniz Economy Comfort koltuğu için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Flying Blue Gold üyeleri ve SkyTeam Elite Plus yolcuları %50 indirim alırlar. Flying Blue Silver üyeleri %25 az öder ve Flying Blue Explorer üyeleri %10 indirim alır.

Şunlar hakkında daha fazlasını bilmek isteyebilirsiniz…