kabin

Kıtalararası uçuşlarda Economy Comfort koltuğu

İşinizi tamamlayın veya haketteğiniz o tatile çıkın. Economy Comfort koltuğumuzla, kendinizi daha fazla rahatlık ile şımartabilirsiniz. Business Class’ın hemen arkasında yer aldığından uçaktan iniş yapan ilk yolculardan biri olacaksınız. Dahası, bu koltuklar Economy Class’taki standart koltuklarla aynı hizmeti alırlar. Ancak, Economy Comfort koltuğu standart Economy Class koltuğuna göre daha fazla ayak uzatma bölümü ve daha çok yatabilen bir koltuk sağlar. Tüm uçaklarda (747’ler hariç) bu bölümdeki koltukların laptop veya akıllı telefonunuzu şarj etmeniz için bir prizi de vardır. Economy Comfort tüm KLM uçuşlarında mevcuttur.

Özellikler

  • Standart Economy’den 10 cm (4 inç) daha fazla ayak uzatma bölümü
  • Standart Economy’den 4-5 cm (1,5-2 inç) daha fazla koltuk yatırma
  • 9-11 inç kişisel eğlence ekranı
  • Tüm uçuşlarda koltukta priz (Boeing 747 hariç)
  • Economy Class’ın önündeki koltuklar
Bu koltuğu alın


Favori koltuğunuzu ayırtın

Economy Comfort bölgesindeki koltuğunuzu KLM uçuşunuzun rezervasyonunu yaparken ayırtabilirsiniz. Ayrıca Economy Comfort rezervasyonunuzu yapmak için Yolculuğum bölümünde oturum açabilirsiniz. Her uçuşta, Economy Comfort bölgesinde sadece sınırlı sayıda koltuk bulunmaktadır. Bu yüzden eğer bir Economy Comfort koltukta oturacağınızdan ya da birlikte seyahat ettiğiniz kişiyle birlikte oturacağınızdan emin olmak istiyorsanız bu ayarlamayı yapmak için çok geç kalmayın.

Flying Blue avantajları

Eğer Flying Blue Platinum üyesiyseniz Economy Comfort koltuğu için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Flying Blue Gold üyeleri ve SkyTeam Elite Plus yolcuları %50 indirim alırlar. Flying Blue Silver üyeleri %25 az öder ve Flying Blue Explorer üyeleri %10 indirim alır.

Şunlar hakkında daha fazlasını bilmek isteyebilirsiniz…