Kabine genel bakış Economy Intercontinental

Kıtalararası uçuşlarda Economy Class koltuk

Kıtalararası uçuşlarda Economy Class’taki yüksek standartlarımızı keşfedin. Yastık ve battaniye ile kendinizi evinizde hissedin ve ayarlanabilir başlıklı ergonomik koltukta rahatınıza bakın. Başlığın her iki yanı da kıvrılabiliyor, yani orta veya koridor tarafı koltukta olsanız bile başınızı dayayabileceksiniz. Ve eğer gözlerinizi kapatmak istemiyorsanız filmler, müzik, oyunlar ve daha fazlasını içeren eğlence ekranının keyfini çıkarabilirsiniz. Biz KLM kulaklıkları sağlıyoruz ancak kendinizinkileri de kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Standart ayak uzatma bölümü (79 cm/31 inç)
  • 12,5 cm’e kadar (5 inç) koltuk yatırma
  • 9-11 inç kişisel eğlence ekranı
  • Çoğu uçakta koltukta priz
  • Check-in sırasında ücretsiz koltuk seçimi
  • Ayarlanabilir başlık ile ergonomik tasarım
Bu koltuğu alın


Favori koltuğunuzu ayırtın

Check-in sırasında standart Economy Class koltuğunuzu ücretsiz olarak ayarlayabilir ve değiştirebilirsiniz. Seçtiğiniz koltuğu alacağınıza emin olmak istiyorsanız veya birlikte seyahat ettiğiniz kişinin yanına oturmak istiyorsanız, koltuk(lar)ınızı önceden Yolculuğum bölümü üzerinden ayırtın. Bir ücret karşılığında sizin (ve birlikte seyahat ettiğiniz kişiler) için doğru olan koltuğu check-in daha başlamadan seçebilirsiniz.

Flying Blue avantajları

Bir Flying Blue Silver, Gold veya Platinum üyesi misiniz? Tercih ettiğiniz standart Economy Class koltuğunuzu ücretsiz olarak seçin. Check-in’den bile önce!

Şunlar hakkında daha fazlasını bilmek isteyebilirsiniz…