Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk Avrupa

Avrupa uçuşlarında ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk

Acil çıkışların yanında yer alan Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuklarımızla uçuşunuz sırasında daha çok ayak uzatma bölümünün keyfini çıkarın. Bu ergonomik koltukların tümü standart Economy Class koltuklar ile aynı özelliklere sahiptir ama ortalama olarak daha fazla ayak uzatma bölümü vardır. Yani bacaklarını esnetmek ve biraz daha fazla hareket edebilmek isteyen tüm yolcular için idealdir. Daha fazla yatırılabilen koltuklar biraz daha fazlasını isteyen veya bir iş toplantısı için daha dinlenmiş varmak isteyen yolcular için daha rahattır. Bazı uçaklarda koltukların arkasındaki çift acil çıkış kapıları sebebiyle bu koltuklar hiç yatırılamazlar. Kalkışta ve inişte bagajınızı önündeki koltuğun altına koymak yerine baş üstü bagaj bölmelerine koymanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Özellikler

  • Standart Economy’den ortalama 15 cm (5,9 inç) daha fazla ayak uzatma bölümü
  • 9 cm’e (3,5 inç) kadar yatırılabilme (bazı uçaklarda koltuk yatırma özelliği yoktur)
  • Ergonomik tasarım
  • Acil çıkış yanındaki koltuklar
  • Lütfen bu koltuk için oturma koşullarını okuyun
Bu koltuğu alın

KLM’in Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk için şartlar

Uçağın boşaltılması gereken bir durumunda kabin ekibimize yardımcı olmaya istekli ve bu yetiye sahip olmalısınız. Güvenlik sebebiyle şu durumlar size uyuyor olmalıdır:
  • 12 yaşından küçük çocuklar veya hayvanlarla seyahat etmemek.
  • Kabin ekibimiz tarafından verilen Hollandaca veya İngilizce talimatları duymak, anlamak ve buna göre aksiyon almak.
  • Bazı veya tüm uçak boşaltma yardım fonksiyonlarını yapmaktan sizi alıkoyacak veya bu fonksiyonları yaparken zarar görmenize sebep olacak bir duruma sahip olmamak.
  • Size atanabilecek uçak boşaltma fonksiyonlarında yetkili kabin ekibi üyelerine yardımcı olmaya istekli olmak.

Bir acil durum anında yardımcı olamayacağınızla ilgili bir şüphe oluşması halinde kabin ekibimiz size başka bir koltuk vermeye karar verebilir.

Favori koltuğunuzu ayırtın

KLM uçuşunuz için rezervasyon yaparken Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuğunuzu ayırtabilirsiniz. Ayrıca rezervasyonunuzu yapmak için Yolculuğum bölümünde oturum açabilirsiniz. Her uçuşta sadece sınırlı sayıda Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk bulunmaktadır. Bu yüzden eğer bu koltukta oturacağınızdan ya da birlikte seyahat ettiğiniz kişiyle birlikte oturacağınızdan emin olmak istiyorsanız bu ayarlamayı yapmak için çok geç kalmayın.

Flying Blue avantajları

Flying Blue Platinum üyesiyseniz Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuğu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Flying Blue Gold üyeleri ücretin yalnızca yarısını öder ve Flying Blue Silver üyeleri %25 daha az öder. Flying Blue Explorer üyeleri %10 indirim alır.

Şunlar hakkında daha fazlasını bilmek isteyebilirsiniz…