Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk kıtalararası

Kıtalararası uçuşlarda ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk

Kıtalararası uçuşlarda Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuklarımızdan birinde uzanın. Varış noktanıza iyi dinlenmiş ve rahatlamış vardığınızdan emin olmak için Economy Standart koltuktan çok daha fazla ayak uzatma bölümü. Bu koltuk 12,5 cm’e (5 inç) kadar yatırılabiliyor. Tüm koltuklar, koltuğun kol kısmında yer alan kişisel eğlence ekranı ile donatılmıştır. Kalkışta ve inişte bagajınızı önündeki koltuğun altına koymak yerine baş üstü bagaj bölmelerine koymanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Özellikler

  • Standart Economy’den 61 cm’e kadar (24 inç) daha fazla ayak uzatma bölümü
  • 12,5 cm’e kadar (5 inç) koltuk yatırma
  • Ergonomik tasarım
  • Acil çıkış yanındaki koltuklar
  • Lütfen bu koltuk için oturma koşullarını okuyun
Bu koltuğu alın

KLM’in Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk için şartlar

Bu koltuğu seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı şartlar vardır. Uçağın boşaltılması gereken bir durumunda kabin ekibimize yardımcı olmaya istekli ve bu yetiye sahip olmalısınız. Güvenlik sebebiyle şu durumlar size uyuyor olmalıdır: 


  • 12 yaşından küçük çocuklar veya hayvanlarla seyahat etmemek. 
  • Kabin ekibimiz tarafından verilen Hollandaca veya İngilizce talimatları duymak, anlamak ve buna göre aksiyon almak. 
  • Bazı veya tüm uçak boşaltma yardım fonksiyonlarını yapmaktan sizi alıkoyacak veya bu fonksiyonları yaparken zarar görmenize sebep olacak bir duruma sahip olmamak. 
  • Size atanabilecek uçak boşaltma fonksiyonlarında yetkili kabin ekibi üyelerine yardımcı olmaya istekli olmak.
Bir acil durum anında yardımcı olamayacağınızla ilgili bir şüphe oluşması halinde kabin ekibimiz size başka bir koltuk vermeye karar verebilir.

Favori koltuğunuzu ayırtın

KLM uçuşunuz için rezervasyon yaparken Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuğunuzu ayırtabilirsiniz. Ayrıca rezervasyonunuzu yapmak için her zaman Yolculuğum bölümünde oturum açabilirsiniz. Her uçuş için sadece sınırlı sayıda Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk bulunmaktadır. Bu yüzden eğer bu koltukta oturacağınızdan ya da birlikte seyahat ettiğiniz kişiyle birlikte oturacağınızdan emin olmak istiyorsanız bu ayarlamayı yapmak için çok geç kalmayın.

Flying Blue avantajları

Flying Blue Platinum üyesiyseniz Ekstra ayak uzatma bölümlü koltuğu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Flying Blue Gold üyeleri ücretin yalnızca yarısını öder ve Flying Blue Silver üyeleri %25 daha az öder. Flying Blue Explorer üyeleri %10 indirim alır.

Şunlar hakkında daha fazlasını bilmek isteyebilirsiniz…