Kabinin önündeki koltuk

Kıtalararası uçuşlarda ön bölümden koltuk

Economy Class’ta Ön bölüm koltuklarımızın keyfini çıkarın ve uçaktan inecek ilk yolculardan biri olun. Çoğu durumda, bu tercih edilen konum uçağa standart Economy Class koltuklardan daha hızlı şekilde girmenizi ve çıkmanızı sağlar. Yani aceleniz varsa veya varıştan sonra hemen inmek istiyorsanız bu sizin için doğru koltuk olabilir. Bu koltuklar Economy Class koltuklarla aynı özelliklere sahiptir ve aynı hizmeti alır ancak uçağın daha ön bölümünde yer alırlar. Ayrıca kendi eğlence ekranınızın da keyfini çıkarabilirsiniz. Bu koltuklar yalnızca kıtalararası uçuşlarda mevcuttur.

Özellikler

  • Standart ayak uzatma bölümü (79 cm/31 inç)
  • Economy Comfort bölgesinin arkasında ilk sıralarda
  • İlk ineceklerden biri olun
  • 9-11 inç kişisel eğlence ekranı
  • Ergonomik tasarım
  • Yalnızca kıtalararası uçuşlarda mevcut
Bu koltuğu alın

Favori koltuğunuzu ayırtın

KLM uçuşunuz için rezervasyon yaparken Ön bölüm koltuğunuzu ayırtabilirsiniz. Ayrıca rezervasyonunuzu yapmak için Yolculuğum bölümünde oturum açabilirsiniz. Her uçuşta sadece sınırlı sayıda Ön bölüm koltuğu bulunmaktadır. Bu yüzden eğer bu koltukta oturacağınızdan ya da birlikte seyahat ettiğiniz kişiyle birlikte oturacağınızdan emin olmak istiyorsanız bu ayarlamayı yapmak için çok geç kalmayın.

Flying Blue avantajları

Eğer Flying Blue Gold veya Platinum üyesiyseniz bu Ön bölüm koltuk için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Flying Blue Silver üyeleri %25 az öder ve Flying Blue Explorer üyeleri %10 indirim alır.

Şunlar hakkında daha fazlasını bilmek isteyebilirsiniz…