2’li sırada koltuk

Kıtalararası uçuşlarda 2’li sırada koltuk

Çoğu kıtalararası uçuşlarımızda 2’li sırada koltuklar sunuyoruz. Bu koltuklar Economy Class’ta yer alır ve çoğu durumda uçağın arkasında konumlanmıştır. Birlikte seyahat ederken bu koltuk siz ve birlikte seyahat ettiğiniz kişi için biraz daha özel alan ve seyahatinize sıcak bir başlangıç sağlar. Bu ergonomik tasarımlı koltuklar standart ayak uzatma bölümü ve yatırılabilme özelliklerine sahiptir. Her zaman ya pencere kenarı ya da koridor koltuğuna sahip olursunuz çünkü orta koltuk yoktur. Bu koltuk yalnızca kıtalararası uçuşlarda mevcuttur. Tabii ki, uçuşunuz sırasında müzik, filmler ve oyunlar içeren kişisel eğlence ekranınızın da keyfini çıkabilirsiniz.

Özellikler

  • Standart ayak uzatma bölümü (79 cm/31 inç)
  • Economy Class’ta 2’li sırada
  • Daha fazla mahremiyet
  • 9-11 inç kişisel eğlence ekranı
  • Ergonomik tasarım
  • Yalnızca kıtalararası uçuşlarda mevcut
Bu koltuğu alın

Favori koltuğunuzu ayırtın

Economy Class’ta 2’li sırada koltuğunuzu KLM uçuşunuzun rezervasyonunu yaparken ayırtabilirsiniz. Ayrıca rezervasyonunuzu yapmak için Yolculuğum bölümünde oturum açabilirsiniz. Her uçuşta sadece sınırlı sayıda 2’li sırada koltuk bulunmaktadır. Bu yüzden eğer bu koltukta oturacağınızdan ya da birlikte seyahat ettiğiniz kişiyle birlikte oturacağınızdan emin olmak istiyorsanız bu ayarlamayı yapmak için çok geç kalmayın.
Boeing 787 uçakta çift
2’li sırada koltuk

Flying Blue avantajları

Eğer Flying Blue Gold veya Platinum üyesiyseniz 2’li sırada koltuklar için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Flying Blue Silver üyeleri %25 az öder ve Flying Blue Explorer üyeleri %10 indirim alır.

Şunlar hakkında daha fazlasını bilmek isteyebilirsiniz…