Sağlık yardımı ve özel yardım

Kişisel olarak ısmarlanmış seyahat tavsiyesiyle ve doğru aşılarla nasıl kaygısızca seyahat edebileceğinizi görün. Ya da özel yardıma ihtiyacınız varsa, KLM HİZMETLERİ’nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. Yolculuğunuzu sorunsuz bir hale getirmek için size memnuniyetle yardım ederiz.
 

Özel yardım

Havalimanında biraz yardıma ihtiyacınız varsa, hizmet köpeğinizi getirmek istiyorsanız veya tekerlekli sandalyeyle veya özel tıbbi ekipmanlarla seyahat edecekseniz KLM HİZMETLERİ’ne güvenebilirsiniz. Yalnızca, özel yardım talebinizi kalkış saatinizden 48 saat önce bildirmeniz yeterlidir.

KLM HİZMETLERİ’nden özel yardım almak konusunda daha fazla bilgi edinin

 

Aşılar ve sağlık tavsiyesi

Seyahat ediyorsanız, birçok farklı hastalık ile karşılaşma riskine sahipsiniz. Birçok bulaşıcı hastalık aşı olursanız veya doğru önleyici tedbirleri alırsanız kolayca önlenebilir. Kendinizi nasıl hazırlayabileceğinizi olabildiğince erken öğrenin:

Seyahatinize ilişkin sağlık tavsiyesini kontrol edin


Aşılar, sağlık tavsiyeleri, Doctor Connect ve daha fazlası

klmhealthservices.com sitesini ziyaret edin
 

Hamilelik

Hava yoluyla seyahat etmek anne adayları için genellikle güvenlidir. 36 hafta  üzeri  hamile kadınların uçmaması tavsiye edilir. Ayrıca doğumu takip eden ilk hafta süresince uçmanızı siz ve bebeğiniz için tavsiye etmiyoruz.

1’den fazla bebek bekliyorsanız önce doktorunuza danışmanızı öneririz. Komplikasyonlarınız varsa her zaman doktorunuzdan uçmak için izin almanız gerekir.

 

Özel yemekler

Sağlık durumunuza veya dini tercihlerinize özel çok çeşitli özel yemekler sunuyoruz. Bu yemekleri tüm KLM kıtalararası uçuşlar için KLM.com’dan sipariş verebilirsiniz.

Özel yemekler hakkında daha fazlasını okuyun