Tıbbi ve özel bakım yardımı

Yolculuğunuzu sorunsuz bir hale getirmek için size yardım etmekten memnuniyet duyacağız! Kişiye özel seyahat önerileri, özel yemekler ve doğru aşılarla endişesiz bir şekilde seyahat edin. Özel yardıma ihtiyacınız varsa KLM HİZMETLERİ ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyacaktır.

Özel yardım talep etme

Kalkıştan en geç 48 saat önce talepte bulunmayı unutmayın. Daha geç haber vermeniz durumunda size gerekli yardımı sağlamamız mümkün olmayabilir.

Özel yardım için iletişime geçin

Havalimanında ya da uçakta özel yardıma mı ihtiyacınız var?

KLM HİZMETLERİ ile iletişime geçin

İmkanlar

Belirli yolcu grupları için sağladığımız özel imkanlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Özel yemekler

Tıbbi diyetiniz nedeniyle özel yemek ihtiyacınız mı var? Kıtalar arası KLM uçuşları için çeşitli özel yemekler sipariş edebilirsiniz.

Özel yemekler hakkında daha fazlasını okuyun

Aşılar ve sağlık tavsiyesi

Birçok bulaşıcı hastalığı aşı olarak veya varış noktanız için doğru önleyici tedbirleri alarak kolayca önleyebilirsiniz. Nasıl hazırlık yapacağınızı kontrol edin.

KLM Sağlık Hizmetleri’ne git 

Hamilelik

36 veya daha fazla haftalık hamileyseniz uçmanızı tavsiye etmiyoruz. Ayrıca doğumdan sonraki ilk hafta içinde uçmanızı da önermiyoruz. Birden fazla bebek bekliyorsanız uçmadan önce daima doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz. Komplikasyonlar yaşadıysanız uçmak için doktorunuzdan izin almanız gereklidir.

Çocuklar ile seyahat hakkında daha fazlasını öğrenin

Büyük ebatlı yolcular

Koltuğunuzun kol dayanaklarını rahat ve güvenli bir uçuş geçirebilmeniz için kolayca yukarı ve aşağı hareket ettirebiliyor olmanız gerekir. Büyük ebatlı yolcularımız için özel ayarlamalar yapabiliyoruz.

Özel koltuk talepleriyle ilgili daha fazlasını okuyun

Uçuş korkusu

Uçuş korkusu yaygın bir korkudur ve tedavi edilebilir. Valk vakfı, uçuş korkularını yenmeleri için insanlara yardım etme konusunda uzmanlaşmıştır.

Valk vakfına git  (yalnızca Felemenkçe) 