En güncel uçuş bilgilerini telefon, e-posta ve kısa mesajla alın

Seyahatiniz sırasında uçuşla ilgili bilgileri size bildirmekten mutluluk duyarız. KLM Connect Hizmetimizle uçuş planınızdaki değişikliklerle ilgili olarak sizinle telefon, kısa mesaj veya e-posta yoluyla da iletişime geçeriz.
 

Uçuşunuzla ilgili ücretsiz mesaj alın

Seyahatiniz sırasında ilgili uçuş bilgilerini size telefon, kısa mesaj veya e-posta yoluyla bildiririz. Ayrıca, uçuş planınızda değişiklik olduğu anda size ulaşırız.

Size gönderilebilecek ‘KLM Connect’ bildirim çeşitleri şunlardır:

Uçuş bilgisiBilginin iletim yöntemiBilginin iletim zamanı
Artık online check-in yaptırılabilirE-postaKalkıştan 30 saat önce*. Hemen check in yaptırmak için e-postadaki bağlantıya gidiniz.
Rötarlar

Telefon (Kıtalararası uçuşlarda)

Kısa mesaj ve e-posta (tüm uçuşlarda)

30 dakikadan fazla bir rötar veya toplamda 30 dakikadan fazla birkaç rötar olması durumunda.
İptallerTelefon, e-posta ve kısa mesajUçuşunuz iptal olduğunda, başka bir uçuşa rezervasyon ve/veya para iadesi ile ilgili konular hakkında bilgilendirilirsiniz.
Gecikmeli bagajın gelişiKısa mesaj ve e-postaGecikme nedeniyle bagajınızı alamamışsanız, havaalanında Eşya Karışıklık Raporu (Property Irregularity Report) formu doldurduğunuzda bagaj geldiğinde bilgilendirilirsiniz.


* Amerika Birleşik Devletleri'ne giden veya bu ülkeden gelen uçaklar için kalkıştan 24 saat önce.

Yalnız seyahat eden bir çocuk için Refakatsiz Çocuk Yolcu Hizmeti istenmişse, çocuğun uçuş planındaki değişikliklerle ilgili tüm mesajlar, telefon, e-posta ve kısa mesaj yoluyla bileti ayırtan kişiye gönderilir.

 

İletişim bilgilerinizi verdiniz mi?

Uçuş rezervasyonunuzu yaptırırken cep telefonu ve e-posta bilgilerinizi vermeyi unutmayınız. Rezervasyonu seyahat acentesi aracılığıyla yaptırıyorsanız, acenteden bu bilgiyi vermesini isteyiniz.

İletişim bilgilerinizi ‘Yolculuğum’ veya Flying Blue profilinize girerek de verebilir veya değiştirebilirsiniz.

 

Mesaj servisini iptal ettirme

Artık, uçuşunuz ve uçuş planınızdaki değişikliklerle ilgili ‘KLM Connect’ mesajlarını almak istemiyorsanız, bu servisi iptal edebilirsiniz. İptal ettirdiğinizde, verdiğiniz e-posta adresine ve/veya telefon numarasına bundan böyle hiçbir mesaj gönderilmeyecektir.

  • e-posta: Uçuş bilgilerinizi içeren e-posta aynı zamanda mesaj servisini iptal etmek için kullanabileceğiniz bağlantıyı da içerir.
  • kısa mesaj: tarafımızdan gönderilen bir kısa mesajı 'DURDUR' yazarak yanıtlayın.

*Uçağa binişin başladığı bilgisini veren kısa mesaj buna dahil değildir. Bu mesaj servisini iptal ettirmek için 'Yolculuğum' sayfasına gitmeniz gerekir.